Vår forpliktelseSUSTAINABILITY REPORTAlle resultatene oppnådd av Davines og målene for fremtiden.Gå til nettside
Send oss en meldingDAVINES FELLESSKAPHar du et bærekraftig initiativ, et jubileum eller et arrangement å rapportere til oss?Klikk her!
Ønsker å være mer bærekraftig?EKSTRAORDINÆR MANUAL FOR Å GJØRE VERDEN ET BEDRE STED124 ideer for dristige frisørerLær mer
MOMO Balsam ESSENTIAL HAIRCARE MOMO Balsam Fuktighetsgivende og flokeløsende conditioner 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
MOMO Shampoo ESSENTIAL HAIRCARE MOMO Shampoo Shampoo for tørt eller dehydrert hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
MOMO Hair Potion 150 ml ESSENTIAL HAIRCARE MOMO Hair Potion 150 ml Universell fuktighetskrem for tørt eller dehydrert hår 499,00 kr Price (3,33 kr/ml) Hurtigkasse Size 150 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr