Vår forpliktelseSUSTAINABILITY REPORTAlle resultatene oppnådd av Davines og målene for fremtiden.Gå til nettside
Send oss en meldingDAVINES FELLESSKAPHar du et bærekraftig initiativ, et jubileum eller et arrangement å rapportere til oss?Klikk her!
Ønsker å være mer bærekraftig?EKSTRAORDINÆR MANUAL FOR Å GJØRE VERDEN ET BEDRE STED124 ideer for dristige frisørerLær mer
WELLBEING Balsam NATURALTECH WELLBEING Balsam Fuktighetsgivende balsam for alle hårtyper. 369,00 kr Price (2,46 kr/ml) Hurtigkasse Size 150 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 369,00 kr
NOUNOU Shampoo ESSENTIAL HAIRCARE NOUNOU Shampoo Pleiende shampoo for tørt eller skadet hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
LOVE Smoothing Conditioner ESSENTIAL HAIRCARE LOVE Smoothing Conditioner Skånsom conditioner for krusete og uregjerlig hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
MINU Balsam ESSENTIAL HAIRCARE MINU Balsam Fargefremhevende og beskyttende conditioner for farget hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
OI Shampoo OI OI Shampoo Delikat og kremet shampoo for alle hårtyper 389,00 kr Price (1,39 kr/ml) Hurtigkasse Size 280 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 389,00 kr
OI Hand Balm 75 ml OI OI Hand Balm 75 ml Pleiende og fuktighetsgivende håndkrem 319,00 kr Price (4,25 kr/ml) Hurtigkasse Size 75 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 319,00 kr
A Single Shampoo 250 ml A SINGLE SHAMPOO A Single Shampoo 250 ml Vår første 100% karbon-nøytral shampoo 329,00 kr Price (1,32 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 329,00 kr
This is a Strong Hold Cream Gel 125 ml MORE INSIDE This is a Strong Hold Cream Gel 125 ml Gir glans og definisjon med kraftig hold 379,00 kr Price (3,03 kr/ml) Hurtigkasse Size 125 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 379,00 kr
This is a Curl Moisturizing Mousse 250 ml MORE INSIDE This is a Curl Moisturizing Mousse 250 ml Gir definerte, glansfulle og myke krøller 379,00 kr Price (1,52 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 379,00 kr
This is a Dry Texturizer 250 ml MORE INSIDE This is a Dry Texturizer 250 ml Teksturspray som gir øyeblikkelig fylde og tekstur til håret 409,00 kr Price (1,64 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 409,00 kr
This is a Sea Salt Spray MORE INSIDE This is a Sea Salt Spray Gir en beachy look med volum, tekstur og matt finish 379,00 kr Price (1,52 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 379,00 kr
LOVE Smoothing Instant Mask ESSENTIAL HAIRCARE LOVE Smoothing Instant Mask En fantastisk hårmaske som virker på kun 30 sekunder. 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
LOVE Smoothing Shampoo ESSENTIAL HAIRCARE LOVE Smoothing Shampoo Skånsom shampoo for krusete og uregjerlig hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
MINU Shampoo ESSENTIAL HAIRCARE MINU Shampoo Fargefremhevende og beskyttende shampoo for farget hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
OI Shampoo 500ml Refill OI OI Shampoo 500ml Refill Delikat og kremet shampoo for alle hårtyper 549,00 kr Price (1,10 kr/ml) Hurtigkasse Size 500 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 549,00 kr