Vår forpliktelseSUSTAINABILITY REPORTAlle resultatene oppnådd av Davines og målene for fremtiden.Gå til nettside
Send oss en meldingDAVINES FELLESSKAPHar du et bærekraftig initiativ, et jubileum eller et arrangement å rapportere til oss?Klikk her!
Ønsker å være mer bærekraftig?EKSTRAORDINÆR MANUAL FOR Å GJØRE VERDEN ET BEDRE STED124 ideer for dristige frisørerLær mer
DEDE Hair Mist 250 ml ESSENTIAL HAIRCARE DEDE Hair Mist 250 ml Delikat og fuktighetsrik leave-in spray for alle hårtyper 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
MELU Hair Shield 250 ml ESSENTIAL HAIRCARE MELU Hair Shield 250 ml Varmebeskyttende spray som beskytter håret mot varme 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
VOLU Hair Mist 250 ml ESSENTIAL HAIRCARE VOLU Hair Mist 250 ml Leave-in spray som gir volum fra roten av håret 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
This Is An Extra Strong Hair Spray 400 ml MORE INSIDE This Is An Extra Strong Hair Spray 400 ml Gir maksimalt hold uten synlig stivhet 409,00 kr Price (1,02 kr/ml) Hurtigkasse Size 400 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 409,00 kr
This Is A Strong Hair Spray MORE INSIDE This Is A Strong Hair Spray Invisible strong hold hairspray. 409,00 kr Price (1,02 kr/ml) Hurtigkasse Size 400 ml 100 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 409,00 kr
This is a Medium Hair Spray 400 ml MORE INSIDE This is a Medium Hair Spray 400 ml Gir mykt, glansfullt hår med medium hold og naturlig bevegelse 409,00 kr Price (1,02 kr/ml) Hurtigkasse Size 400 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 409,00 kr
This is an Invisible No Gas Spray 250 ml MORE INSIDE This is an Invisible No Gas Spray 250 ml Gir myk, naturlig bevegelse med lett hold og glans 379,00 kr Price (1,52 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 379,00 kr