Vår forpliktelseSUSTAINABILITY REPORTAlle resultatene oppnådd av Davines og målene for fremtiden.Gå til nettside
Send oss en meldingDAVINES FELLESSKAPHar du et bærekraftig initiativ, et jubileum eller et arrangement å rapportere til oss?Klikk her!
Ønsker å være mer bærekraftig?EKSTRAORDINÆR MANUAL FOR Å GJØRE VERDEN ET BEDRE STED124 ideer for dristige frisørerLær mer
MINU Hair Serum 150 ml ESSENTIAL HAIRCARE MINU Hair Serum 150 ml Fargefremhevende leave-in serum for farget hår 499,00 kr Price (3,33 kr/ml) Hurtigkasse Size 150 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
MINU Balsam ESSENTIAL HAIRCARE MINU Balsam Fargefremhevende og beskyttende conditioner for farget hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
MINU Hair Mask ESSENTIAL HAIRCARE MINU Hair Mask Fargefremhevende og reparerende hårkur 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
MINU Shampoo ESSENTIAL HAIRCARE MINU Shampoo Fargefremhevende og beskyttende shampoo for farget hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr