Vår forpliktelseSUSTAINABILITY REPORTAlle resultatene oppnådd av Davines og målene for fremtiden.Gå til nettside
Send oss en meldingDAVINES FELLESSKAPHar du et bærekraftig initiativ, et jubileum eller et arrangement å rapportere til oss?Klikk her!
Ønsker å være mer bærekraftig?EKSTRAORDINÆR MANUAL FOR Å GJØRE VERDEN ET BEDRE STED124 ideer for dristige frisørerLær mer
MELU Hair Shield 250 ml ESSENTIAL HAIRCARE MELU Hair Shield 250 ml Varmebeskyttende spray som beskytter håret mot varme 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
MELU Shampoo ESSENTIAL HAIRCARE MELU Shampoo Shampoo for langt eller skadet hår, motvirker hårbrekkasje 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
MELU Balsam ESSENTIAL HAIRCARE MELU Balsam Shampoo for langt eller skadet hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr