Vår forpliktelseSUSTAINABILITY REPORTAlle resultatene oppnådd av Davines og målene for fremtiden.Gå til nettside
Send oss en meldingDAVINES FELLESSKAPHar du et bærekraftig initiativ, et jubileum eller et arrangement å rapportere til oss?Klikk her!
Ønsker å være mer bærekraftig?EKSTRAORDINÆR MANUAL FOR Å GJØRE VERDEN ET BEDRE STED124 ideer for dristige frisørerLær mer
LOVE CURL Conditoner ESSENTIAL HAIRCARE LOVE CURL Conditoner Balsam for bølget eller krøllet hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
LOVE CURL Mask ESSENTIAL HAIRCARE LOVE CURL Mask Næringsgivende hårkur perfekt for bølgete og krøllete hår 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
LOVE CURL Cleansing Cream ESSENTIAL HAIRCARE LOVE CURL Cleansing Cream 599,00 kr Price (1,20 kr/ml) Hurtigkasse Size 500 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 599,00 kr
LOVE CURL Cream 150 ml ESSENTIAL HAIRCARE LOVE CURL Cream 150 ml Leave-in serum som gir elastisitet og naturlig definisjon til krøller 499,00 kr Price (3,33 kr/ml) Hurtigkasse Size 150 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
LOVE CURL Shampoo ESSENTIAL HAIRCARE LOVE CURL Shampoo Shampoo for bølget eller krøllet hår 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr