Vår forpliktelseSUSTAINABILITY REPORTAlle resultatene oppnådd av Davines og målene for fremtiden.Gå til nettside
Send oss en meldingDAVINES FELLESSKAPHar du et bærekraftig initiativ, et jubileum eller et arrangement å rapportere til oss?Klikk her!
Ønsker å være mer bærekraftig?EKSTRAORDINÆR MANUAL FOR Å GJØRE VERDEN ET BEDRE STED124 ideer for dristige frisørerLær mer
DEDE Shampoo ESSENTIAL HAIRCARE DEDE Shampoo Delikat daglig shampoo for alle hårtyper 399,00 kr Price (1,60 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 399,00 kr
DEDE Hair Mist 250 ml ESSENTIAL HAIRCARE DEDE Hair Mist 250 ml Delikat og fuktighetsrik leave-in spray for alle hårtyper 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr
DEDE Balsam ESSENTIAL HAIRCARE DEDE Balsam Delikat balsam for alle hårtyper 499,00 kr Price (2,00 kr/ml) Hurtigkasse Size 250 ml Antall Vi har ikke så mange produkter tilgjengelig Legg i handlekurv Lagt i handlekurv 499,00 kr